Espoon lastenhiihdot 11.2.2012 Kalajärvellä

Tyyli P

Tulokset

Pojat 6 vuotta 0.5 km

1.	130	Jouka Aaltonen	          02:47
2.	135	Anton Hellström	          03:10
3.	138	Ville Jukola	          04:58
4.	136	Ola Strömberg	          05:04
5.	133	Verneri Viksten	          07:19
6.	132	Aapeli Viksten	          10:51

Tytöt 6 vuotta 0.5 km

1.	168	Veera Kallioinen          03:07
2.	169	Julia Ant-Wuorinen	  03:55
3.	163	Helmi Nummela	          04:32
4.	166	Alina Virtanen	          04:45
5.	165	Stella Happonen	          05:12
6.	167	Elsa Ojala	          06:56
7.	164	Mia Flink	          07:12

Pojat 8 vuotta 1,0 km

1.	205	Eino Kauranen	          05:04	
2.	207	Ville Kallioinen	  06:05	
3.	209	Jussi Jukola	          07:04	
4.	204	Atte Happonen	          07:27	
5.	208	Sakari Saarinen	          07:31	
6.	206	Topias Liimatainen	  02:51	 (Hiihti lyhyemmän lenkin)

Tytöt 8 vuotta 1,0 km

1	236	Hilda Oila	          06:09
2	235	Noora Nummila	          06:32
3	238	Annu Virtanen	          06:37
4	237	Ines Karlemo	          06:57

Pojat 10 vuotta 1,0 km

1.	265	Oskari Yli-Penttilä	  04:31
2.	267	Amos Hellström	          05:10
3.	264	Eemil Mahkonen	          05:11
4.	269	Akseli Ojala	          05:14
5.	266	Simon Karlemo	          05:22
6.	268	Kalle Huhta-Koivisto	  05:43
7.	263	Veikka Määttä	          06:32

Tytöt 10 vuotta 1,0 km

1.	373	Wilma Jungar	          04:22
2.	376	Annukka Marstio	          05:03
3.	366	Pinja Aaltonen	          05:07
4.	365	Rosaliina Rokkonen	  05:12
5.	375	Anni Heinonen	          05:26
6.	374	Heta Neuvonen	          05:34
7.	368	Iina Honka	          05:50
8.	369	Essi Salokorpi	          06:03
9.	372	Heta Mattila              06:15
10.	377	Pinja Männikkö	          07:01

Pojat 12 vuotta 2,0 km

1.	307	Antti Ahvenjärvi	  08:02
2.	311	Lucas Karlemo	          08:29
3.	315	Ilmari Saarinen	          08:31
4.	313	Kasper Marstio	          08:34
5.	306	Adam Tallberg	          08:57
6.	310	Antti Vehviläinen	  09:09
7.	305	Elias Talja	          09:12
8.	314	Benjamin Kyngäs	          09:26
9.	308	Teemu Rauha	          11:48
10.	304	Eetu Salmela	          12:49
11.	312	Jere Lindqvist            17:05

Tytöt 12 vuotta 1,5 km

1.	329	Siiri Salokorpi	          08:42
2.	330	Katariina Mölsä	          09:52
3.	328	Jasmin Honka	          10:50

Pojat 14 vuotta 2,0 km

1.	279	Rasmus Tallberg	          07:28

Tytöt 14 vuotta 1,5 km

1.	340	Rebecca Ehrnrooth	  08:14